Metāla ārdurvis

Ārējo durvju metāla konstrukcija var būt kā metināta un sastāvēt no plātnes ar palielinātu metāla loksnes biezumu (2 mm) un ar pastiprinātu rāmi, ka arī profilētaj uz speciāla presēta darba galda liec metāla plāksnes.
Tipa ārdurvju biezums tīrā metālā, bez dekorācijām ar laminātu vai MDF panelēm, var sasniegt līdz 65 mm! Kā arī visās durvīs ierīkojas pret noņēmamu tapas, durvju vērtnes perimetrs aplīmējas ar gumijas hermētiķi, Vieta starp loksnēm ir piepildīta ar siltumizolācijas minerālvilnu.
Pēc klienta vēlmes uz metāla durvīm var samontēt lamināta vai MDF paneles, kuras novērš troksni un palielina siltuma izolāciju, kā arī arī var aplīmēt ar dekoratīvo plēvi vai nokrāsot durvis ar pulverkrāsu jubkurā krāsā pēc Ral kataloga.
Bet prioritātē labākā ārdurvju apdare ir pulverkrāsa, tā ir izturīgāka visos laika apstākļos.
Uz savām durvīm mēs piedāvājam lielu slēdžu spektru, no ekonomiskiem variantiem Tesa, Elbor, līdz vadošo pasaules ražotāju slēdžiem piemēram Mottura, ASSA, Sekuremme un Fiam.
Durvju izmaksa tiek skaitīta indivuduāli, jo tā ir atkarīga no durvju apdares varianta , slēdžu veida un izvēlētā izmēra.

Pasūtīt šo produktu
Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums stundas laikā, darba dienas no 9:00 lidz 17:00
Citi produkti šajā kategorijā

Metāla durvis dzīvoklim

Saņem bezmaksas konsultāciju par remontu, apkalpošanu vai pasūtīšanu!
Jūs varat sazināties ar mums
pa tālruni 26384382
vai atstāt pieprasījumu, un mēs sazināsimies ar jums.